Veiklą vykdome

Dirbame visoje Lietuvoje

Telefonas +370 695 64159
El. paštas info@lukstata.lt

Kas mes esame?

MB „Lukstata“ – pastatų inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo įmonė, teikianti elektros instaliacijos, įžeminimo, apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos, stebėjimo sistemų, išmaniojo namo bei elektroninių – telekomunikacinių ryšių diegimo paslaugas.

Pagal išduotas ESO prijungimo technines sąlygas, projektuojame lauko ir vidaus elektros instaliaciją, taip pat didiname elektros galią, atliekame varžų matavimus ir paruošiame techninę dokumentaciją Valstybinei energetikos inspekcijai (VEI).

Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – automatinio valdymo sprendimai pramonei, administracinės ir gyvenamosios paskirties pastatų energetinio ūkio priežiūra bei modernizavimas.

Misija, vizija, verytbės

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės elektros-elektrotechnikos paslaugas ir maksimaliai įgyvendinti klientų lūkesčius.

Mūsų vizija – nuolat auginti profesionalumą, žengti koja kojon su naujausiomis šiuolaikinėmis technologijomis ir tapti patikimiausia paslaugų teikėja savo klientams.

Mūsų pagrindinės vertybės:

Atsakingumas
Kompetencija
Lankstumas
Profesionalumas
Šiuolaikiškumas

Kodėl verta rinktis mus?

Garantuojame aukščiausią kokybę, patikimumą, optimalius ir Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus. Mes suprantame, kad efektyvumas, saugumas ir taupumas yra kiekvieno kliento prioritetai, todėl visuomet teikiame pasiūlymus, atsižvelgdami į individualius poreikius.

Nors mūsų įmonė jauna, tačiau komandą sudaro energingi, profesionalūs ir šiuolaikiški specialistai, turintys didelę patirtį elektros ir automatikos sistemų diegime, priežiūroje ir projektavime.

Esame reiklūs ir atsakingi, nes žinome, kad mūsų atliekami darbai ne tik turi atitikti visus valstybinius saugumo reikalavimus, bet svarbiausia – suteikti kiekvienam mūsų klientui maksimalius rezultatus.

Mes tikime, kad sudėtingus ir kartais net gyvybei pavojingus darbus turi atlikti atestuoti savo srities specialistai. Todėl rekomenduojame saugoti save, artimuosius bei turtą, nes planuojama sutaupyti suma, gali kainuoti kur kas daugiau. MB „Lukstata“ kvalifikuoti įmonės darbuotojai visuomet patars kaip galima taupiau atlikti darbus, be to, rekomenduos optimaliausius sprendimus, tausojančius ne tik Jūsų saugumą, bet ir finansus. Susisiekite su mumis ir galėsite džiaugtis išmaniu, saugiu, taupiu ir moderniu savo būstu.

Atestatas eksploatuoti elektros įrenginius