Veiklą vykdome

Dirbame visoje Lietuvoje

Telefonas +370 695 64159
El. paštas info@lukstata.lt
Patikima apsaugos sistema – tai daugiau ramybės ir mažiau galvos skausmo
Siekiant maksimaliai apsaugoti pastatą ar jo teritoriją, montuojamos įvairiausios apsaugos sistemos, galinčios reaguoti į judesius bei garsus, stiklo dūžius, sienų ardymą, langų ar durų atidarymą, į patalpoje esančius dūmus, elektros įtampos dingimą ar vandens nutekėjimą.
 
MB „Lukstata“ technikos specialistai yra sukaupę didelę patirtį saugos sistemų projektavime, montavime bei priežiūroje. Rūpindamiesi Jūsų saugumu bei kokybišku aptarnavimu, mes vykdome bet kokio sudėtingumo apsaugos sistemų projektavimo ir montavimo bei techninės priežiūros paslaugas:

Teikiame šias paslaugas:

 • Įsilaužimo signalizacijos sistemų;
 • Priešgaisrinės signalizacijos sistemų;
 • Vaizdo stebėjimo ir nuotolinės vaizdo prieigos sistemų;
 • Praėjimo kontrolės sistemų;
 • Dujų nuotėkio ir vandens užliejimo sistemų;
 • Belaidės apsaugos sistemų.

Apsaugos sistemų montavimas ir priežiūra

 • Butuose;
 • Individualiuose namuose ir kotedžuose;
 • Komercinės bei gamybinės paskirties patalpose;
 • Statybų aikštelėse;
 • Pramogų ir verslo centruose.
Mūsų ekspertai, įvertinę objekto rizikos lygį, galimas grėsmes ir reikalingas technines priemones optimaliam saugumo lygiui užtikrinti, suprojektuos bei įrengs sistemą, atitinkančią Jūsų saugumo reikalavimus. Tikriausiai visiems gerai žinoma, kad vidinė ramybė ateina su saugumu, todėl mums sarbus kiekvieno kliento saugumas. Savo klientams siūlome kokybiškas, patikimas bei lengvai valdomas apsaugos sistemas, su kuriomis tiek Jūs, tiek Jūsų šeima, ar verslas bus maksimaliai apsaugoti.

MES UŽBAIGIAME PROJEKTUS LAIKU IR TIKSLIAI PAGAL SĄMATĄ

Esame draugiškų elektrikų komanda, suprantanti, kad norite patikimo ir ekonomiško sprendimo.

Visuose šiuose objektuose projektuojamos ir instaliuojamos įvairaus sudėtingumo apsaugos sistemos – nuo saugos bei gaisro signalizacijų iki sudėtingų kompleksinių sistemų. Visų šių įrengimų tikslas įspėti pastato šeimininkus ar gyventojus apie įsibrovimo, gaisro, vandens užliejimo ir kitus pavojus. Mes žinome, kaip svarbu turėti patikimą ir tiksliai veikiančią apsaugos sistemą, todėl klientams siūlome tik aukštos kokybės bei sertifikuotą įrangą. Po apsaugos sistemų įdiegimo vykdome garantinę ir pogarantinę priežiūrą.
 
 
Mes ne tik įrengiame apsaugos sistemas, bet ir konsultuojame įmones ir privačius asmenis apsauginės signalizacijos įrengimo bei jos tobulinimo klausimais.
 
Kaip ir bet kuri elektroninė įranga, apsaugos sistema bėgant laikui gali gesti. Sistemų funkcionavimą gali sutrikdyti dulkės, voratinkliai, patalpų drėgmė, elektros įtampos šuoliai, o bevielėse sistemose – nusėdę elementai bei kiti veiksniai. Todėl, norint būti tikriems dėl tinkamo sistemų funkcionalumo bei savo pačių saugumo, rekomenduojame periodiškai tikrinti įrangą, o esant netinkamam veikimui, laiku imtis reikiamų priemonių. Mūsų įmonės techninikos specialistai patikrina kliento apsaugos sistemas, nustato gedimus ir juos pašalina.
Periodinės techninės patikros metu patikrinama ir įvertinama apsaugos, priešgaisrinės, vaizdo ir kitų sistemų būklė bei funkcionalumas, rasti trūkumai arba gedimai užfiksuojami, o klientas supažindinamas su aptiktais apsaugos sistemos gedimais bei silpnosiomis vietomis. Periodinis apsaugos sistemų patikrinimas leidžia užkirsti kelią galimiems sistemos sutrikimams, užtikrina sklandų sistemos veikimą ir ilgaamžiškumą.
Įsilaužimo signalizacijos sistema skirta, informuoti apie įsilaužimą į saugomą objektą ar bandymą tai padaryti. Ji atlieka tiek objekto perimetro, tiek ir tūrio apsaugą. Perimetro apsauga vykdoma: vartų, durų ir langų magnetinių kontaktų, stiklo dūžio detektorių, vibracinų-smūgio detektorių ir kt. pagalba. Tūrio apsauga vykdoma infroraudonaisiais judesio detektoriais, radiobanginiais judesio detektoriais ar kombinuotos technologijos detektoriais. Taip pat esant būtinybei galima apsaugoti ir objekto teritoriją.Tai dažniausiai atlieka infroraudonųjų spindulių ir radiobanginių barjerų detektoriai.
Signalizacijos sistema yra valdoma centralės, kuri yra programuojama reaguoti į įvairius įvykius, taip pat įjungia ir išjungia sistemą. Suveikus sistemai centralė įjungia garsines sirenas ir įvairiais būdais (telefoninio, GSM ar radijo ryšio pagalba) informuoja saugos tarnybas ar atsakingus asmenis, įjungia vaizdo įrašymo įrangą ir pan. Sistema gali veikti savarankiškai, arba kompleksiškai su priešgaisrinės apsaugos, vaizdo stebėjimo ir kitomis sistemomis.
Priešgaisrinės signalizacijos sistemos skirtos gaisro židiniui aptikti pačioje pirmoje gaisro stadijoje. Šio tipo sistemos skirstomos į konvekcines ir adresines priešgaisrinės signalizacijos sistemas.
 
Konvekcinės priešgaisrinės signalizacijos sistemos labiausiai tinka nedideliems pastatams. Šios sistemos stebėjimą atlieka zonomis ir vienoje zonoje būna apie 20 daviklių, todėl gaisro vieta negali būti nustatyta labai tiksliai. Adresinės sistemos veikia daug tiksliau: jos nustato gaisro židinį pagal atskiro daviklio buvimo vietą. Tokio tipo sistemas geriausia įrengti kitose (ventiliacijos, liftų, eskalatorių, sprinklerių, dūmų šalinimo ir kt.) sistemose. Adresinės sistemos puikiai tinka daugiaaukščiams pastatams, biurų kompleksams, viešbučiams, mokykloms ir t. t.
Vaizdo stebėjimo ir nuotolinės vaizdo prieigos sistemos užtikrina Jūsų turto saugumą ir kontrolę. Jūs galite stebėti vaizdą ir valdyti sistemą centralizuotai iš bet kurios pasaulio vietos. Stebėti vaizdą iš kelių įrenginių: kompiuterio, planšetės, mobilaus telefono. Taip pat turite galimybę panaudoti vaizdo stebėjimo medžiagą įvairioms analizėms.
Praėjimo kontrolės sistemos dažniausiai diegiamos didelėse įmonėse, gamyklose, parduotuvėse ir bankuose siekiant apriboti nepageidaujamų asmenų bei transporto priemonių patekimą į patalpas ar teritoriją, o taip pat informacijos apie vykstantį judėjimą kaupimui. Techniniai ir programiniai sprendimai įgalina susieti praėjimo kontrolės sistemą su organizacijoje naudojamomis personalo administravimo, lankytojų, svečių registravimo, kortelių užsakymo programomis. Įprastai praėjimo kontrolės sistemą sudaro centrinis kompiuteris su specializuota programa, kuri atlieka visos sistemos valdymą. Šiuo metu plačiai naudojamos kodinės klaviatūros, magnetiniai skaitytuvai, nuotoliniai ir biometriniai skaitytuvai.
 
Dujų nuotėkio ir vandens užliejimo signalizacija padės apsaugoti Jūsų būstą bei kitas Jums svarbias patalpas, nuo dujų nuotėkio ar vandens užliejimo, kad būtumėte ramūs išvykę iš namų.

Išmanioji namų apsauga

Informuoja vartotojus apie įvykius balso pranešimais, SMS arba „push“ pranešimais programėlėje. Taip pat gali būti naudojamas kaip valdiklis arba paprasta apsaugos centralė.

Įrenginys gali būti naudojamas kaip:

Komunikatorius, kuris informuoja vartotojus apie apsaugos sistemos įvykius išmaniojoje programėlėje, su SMS arba perskaitantis pranešimus balsu.
Komunikatorius, kuris siunčia įvykių pranešimus į saugos tarnybą.
Valdiklis, su kuriuo galima valdyti vartus, šildymo ar ventiliacijos sistemas ir kitą įrangą nuotoliniu būdu.
Centralė apsaugai nuo įsilaužimo ar gaisro, kurią galima stebėti ir valdyti nuotoliniu būdu.
Ryšys ir pranešimai
 
Paskambina į pasirinktus telefono numerius (iki 8 naudotojų) ir balsu praneša apie įvykius.
Pranešimai apie įvykius į išmaniąją mobiliąją / internetinę programą, leidžiančią naudotojui nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti sistemą.
Pranešimai apie įvykius SMS pranešimais (iki 8 naudotojų) lietuvių ar kitos kalbos rašmenimis.
Pirminis ir atsarginis valdomas ryšys su Centralizuoto Stebėjimo Pultu, perduodant įvykius ID kodais.
Konfigūracija
 
Greitas įrengimas.
Nuotolinis konfigūravimas ir programinės įrangos.