Veiklą vykdome

Dirbame visoje Lietuvoje

Telefonas +370 695 64159
El. paštas info@lukstata.lt

Susisiekite su mumis dabar ir pradėkime darbus!

Priimame ir būtinosios pagalbos skambučius


  Mūsų paslaugos

  

  Galios didinimas

  Tai itin aktualu elektros energijos vartotojams, gyvenantiems senos statybos namuose, arba turintiems vienfazį atvadą, kurio galia ne didesnė kaip 3 kW, o trifaziu atvadu – ne didesnė kaip 5 kW.

  

  Apsaugos sistemos

  Siekiant maksimaliai apsaugoti pastatą ar jo teritoriją, montuojamos įvairiausios apsaugos sistemos, galinčios reaguoti į judesius bei garsus, stiklo dūžius, sienų ardymą, langų ar durų atidarymą.

  

  Elektros darbai

  Elektros instaliacija – vienas svarbiausių aspektų ne tik planuojantiems būsto statybą, bet ir įsigyjantiems senos statybos namus ar ketinantiems atlikti patalpų renovaciją.

  

  Įžeminimo įrengimas

  Įžeminimo įrengimo paslaugas visuose objektuose – privačiuose būstuose ir komercinėse patalpose. Mūsų atestuoti ir patirtį turintys specialistai pasirūpins kokybišku darbų atlikimu ir apsaugos Jūsų turtą bei sveikatą nuo pavojingo elektros nuotėkio.

  

  Varžų matavimai

  Atliekame elektros tinklo techninės būklės įvertinimą ir išrašome visus reikalingus protokolus. Kvalifikuoti elektrikai išmatuos varžas ir matavimų rezultatuose radę neatitikimų, sutvarkys su tuo susijusius gedimus bei išrašys atliktų matavimų protokolus.

  

  Movų montavimas 0,4 – 10 kV

  Movų montavimas yra sudėtingas darbas reikalaujantis patirties ir kruopštumo. Tam reikia atitinkamai paruošti kabelio gyslą. Movos izoliacijos varža negali nebūti prastesnė nei kabelio, laikui bėgant turi neprarasti savo izoliacinių savybių.

  Esame patikimas elektros darbų paslaugų tiekėjas

  • 1,000+patenkintų klientų
  • 2,000+patikėtų darbų įvykdyta