Veiklą vykdome

Dirbame visoje Lietuvoje

Telefonas +370 695 64159
El. paštas info@lukstata.lt
Elektros instaliacijos darbai – Jūsų saugumui ir komfortui

Elektros instaliacija – vienas svarbiausių aspektų ne tik planuojantiems būsto statybą, bet ir įsigyjantiems senos statybos namus ar ketinantiems atlikti patalpų renovaciją. Be to, kiekvieno iš mūsų saugumas priklauso: ar kokybiškai buvo atlikti elektros darbai,  ar esami laidai, kištukiniai lizdai, jungikliai bei kiti elementai yra nepasenę ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

MB „Lukstata“ rūpinasi jūsų saugumu, komfortu ir kokybišku aptarnavimu bei atlieka šias paslaugas:

Elektros instaliacijos darbai;
Elektros tinklo priežiūra;
Elektros instaliacijos projektavimas;
Vidaus tinklų elektros instaliacija ir montavimas;
Lauko tinklų elektros instaliacija ir montavimas;
Elektros instaliacijos gedimų šalinimas;
Elektros ūkio priežiūra;
Individualių namų įvadų projektavimas;
Visų tipų pastatų elektros instaliacijos projektavimas;
Silpnų srovių ir kompiuterinių tinklų projektavimas ir montavimas;
LED šviestuvų montavimas;
Įvairių šviestuvų montavimas;
Įvairios buitinės technikos pajungimas, montavimas;
Elektros instaliacijos sistemų gedimų nustatymas ir šalinimas;
Lietvamzdžių, grindų, patalpų elektrinio šildymo sistemų įrengimas;
Daugiabučių elektros instaliacijos renovacija;
Domofonų, praėjimo kontrolės montavimas;
Daugiabučių laiptinių, kiemų, apšvietimo modernizavimo sprendimai.

Naudojame modernius įrankius bei prietaisus, kurie leidžia atlikti sudėtingus darbus bei garantuoja jų aukštą kokybę. Mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai žengia kartu su naujausiomis technologijomis ir visuomet yra pasirengę patarti kaip efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėmis priemonėmis, be to atsakys į visus rūpimus klausimus, susijusius su elektros instaliacija.

MES UŽBAIGIAME PROJEKTUS LAIKU IR TIKSLIAI PAGAL SĄMATĄ

Esame draugiškų elektrikų komanda, suprantanti, kad norite patikimo ir ekonomiško sprendimo.

Elektros instaliacija – nuo ko pradėti?
 

Jeigu planuojate statyti namą, nepamirškite, kad elektros instaliacijos projektavimas yra vienas iš pirminių būtinųjų darbų. Turėdami patalpų ir jose išdėstytų objektų planą, apmąstykite kiek ir kur reikės kištukinių lizdų, jungiklių, šviestuvų ir t.t. O kad būtų greičiau, tiesiog susisiekite su mumis ir kartu parengsime projektą, nes visuomet yra niuansų apie kuriuos klientai nepagalvoja.

Kuomet prie jūsų sklypo bus atvestas įvadas ir jau stovės sienos su stogu, tada bus pats laikas pradėti elektros instaliacijos darbus.

Mūsų rekomendacijos:

Kuo daugiau kištukinių lizdų, tuo geriau, nes elektros prietaisų naudojama kasmet vis daugiau, todėl geriau turėti rezervą. Antraip teks apraizgyti namus ilgintuvais, kurie tikrai nėra interjero akcentas. Vertėtų kištukinius lizdus montuoti atsižvelgiant į ergonominius standartus ir asmeninius poreikius, tuomet bus patogu naudotis buitiniais prietaisais.
Apšvietimo jungiklius geriau būtų montuoti standartiniame 90cm aukštyje, kad lengviau pasiektų vaikai.
Laiptinėse patogiau naudoti perjungiklius, tuomet bus galima vieną šviestuvą išjungti ir įjungti pora ar keliais, skirtingose vietose esančiais, jungikliais.
Planuojant patalpų apšvietimą, labai svarbu patalpose tikslingai suplanuoti šviesos srauto paskirstymą. Apšvietimas turi tarnauti jūsų reikmėms ir papildyti interjero dizaino sprendimus. Ryškesnė šviesa reikalinga darbo, skaitymo ir maisto gaminimo zonose, o poilsio ir miego – turėtų būti ne tokia intensyvi, o jauki bei intymi.